• Naši najúspešnejší

          • Súťaže 2010-2022

          • NAŠI  NAJÚSPEŠNEJŠÍ ŽIACI  ZA  ŠKOLSKÝ ROK 2020/2021

            Súťažiaci

            Trieda

            Súťaž

            Kolo

            Umiestnenie

            Samuel  Sivák

            1.A

            Vesmír  očami  detí

            Celoslovenské

            2.miesto

            Renée  Pobežalová

            1.A

            Klokanko  1

            Celoslovenské

            76,49 % úspešnosť

            Ištok  Jakub

            1.A

            Klokanko  1

            Celoslovenské

            70,02 % úspešnosť

            Ester  Kuťková

            I.A

            Naša  Žilinská diecéza

            Okresné kolo

            úspešná

            Klokanko  1

            Celoslovenské

            70,02 % úspešnosť

            Damián  Domanický

            1.A

            Klokanko  1

            Celoslovenské

            59,04 % úspešnosť

            Lucas  Belobrad

            1.A

            Klokanko  1

            Celoslovenské

            63,86 % úspešnosť

            Michal  Smatana

            1.A

            Klokanko  1

            Celoslovenské

            70,02 % úspešnosť

            Ján  Lancoš

            2.A

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            95,7 % úspešnosť

            Hviezdoslavov Kubín-1.kat.- próza

            Školské kolo

            3.miesto

            Klokanko  2

            Celoslovenské

            97,6 % úspešnosť

            Kristína  Vozárová

            2.A

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            89,4 % úspešnosť

            Viktória Mišúnová

            2.A

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            89,6,% úspešnosť

            Lukáš Šedivý

            3.A

            Vesmír  očami  detí

            Celoslovenské

            1.miesto

            Adam Babčan

            3.A

            Vesmír  očami  detí

            Celoslovenské

            3.miesto

            Michal Krump

            3.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            3.miesto

            Pytagoriáda

            Okresné kolo

            6.miesto

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            úspešný riešiteľ

            Sára Rebrová

            3.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            2.miesto

            Pytagoriáda

            Okresné kolo

            16.miesto

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            83,7 % úspešnosť

            Hviezdoslavov Kubín-1.kat.- poézia

            Školské kolo

            1.miesto

            Hviezdoslavov Kubín-1.kat.- poézia

            Školské kolo

            2.miesto

            Klokanko  3

            Celoslovenské

            96,8 % úspešnosť

            Klára Muráriková

            3.A

            Naša  Žilinská diecéza

            Okresné kolo

            úspešná

            Hviezdoslavov Kubín-1.kat.- próza

            Školské kolo

            1.miesto

            Hviezdoslavov Kubín-1.kat.- próza

            Okresné kolo

            3.miesto

            Nela Vidová

            3.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            1.miesto

            Pytagoriáda

            Okresné kolo

            4.miesto

            Klokanko  3

            Celoslovenské

            66,57 % úspešnosť

            Alžbeta Macková

            3.A

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            95,4 % úspešnosť

            Hviezdoslavov Kubín-1.kat.- poézia

            Školské kolo

            3.miesto

            Sára  Šalamúnová

            3.A

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            úspešná riešiteľka

            Hviezdoslavov Kubín-1.kat.- próza

            Školské kolo

            3.miesto

            Dorota Mária Dutková

            3.A

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            úspešná riešiteľka

            Mária  Rudincová

            3.A

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            úspešná riešiteľka

            Hviezdoslavov Kubín-1.kat.- poézia

            Školské kolo

            2.miesto

            Paulína Tulkisová

            3.A

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            úspešná riešiteľka

            Jano Štefina

            4.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            2.miesto

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Klokanko  4

            Celoslovenské

            85,41  % úspešnosť

            Roman Vanko

            4.A

            Klokanko  4

            Celoslovenské

            60,87  % úspešnosť

            Tomáš Smatana

            4.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            1.miesto

            Pytagoriáda

            Okresné kolo

            4.miesto

            Klokanko  4

            Celoslovenské

            51,94  % úspešnosť

            Tomáš  Kysucký

            4.A

            iBobor

            Celoslovenské

            83 % úspešnosť

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            75 % úspešnosť

            Hviezdoslavov Kubín-1.kat.- próza

            Školské kolo

            2.miesto

            Gabrel Kuťka

            4.A

            Všedkovedko

            Celoslovenské

            úspešný riešiteľ

            Hviezdoslavov Kubín-1.kat.- poézia

            Školské kolo

            3.miesto

            Lucia  Domanická

            4.A

            Hviezdoslavov Kubín-1.kat.-- próza

            Školské kolo

            3.miesto

            Sára  Vidová

            4.A

            Naša  Žilinská diecéza

            Okresné kolo

            úspešná

            Sára  Kuťková

            5.A

            Naša  Žilinská diecéza

            Okresné kolo

            úspešná

            Hviezdoslavov Kubín-2.kat.- poézia

            Školské kolo

            3.miesto

            Matúš  Šedivý

            5.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            1.miesto

            Pytagoriáda

            Okresné kolo

            4.miesto

            Školák 5

            Celoslovenské

            51,72  % úspešnosť

            Helena  Loduhová

            5.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            2.miesto

            Hviezdoslavov Kubín-2.kat.-- próza

            Školské kolo

            2.miesto

            Eliana  Šerá

            5.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            3.miesto

            Pytagoriáda

            Okresné kolo

            14.miesto

            Matematická olympiáda

            Školské kolo

            úspešná riešiteľka

            Šarlota Gašparíková

            5.A

            Hviezdoslavov Kubín-2.kat.-- próza

            Školské kolo

            2.miesto

            Ondrej Rudinec

            5.A

            Matematická olympiáda

            Školské kolo

            úspešný riešiteľ

            Matematická olympiáda

            Okresné kolo

            4.miesto

            Školák 5

            Celoslovenské

            61,07 % úspešnosť

            Martin  Ficek

            5.A

            Matematická olympiáda

            Školské kolo

            úspešný riešiteľ

            Matematická olympiáda

            Okresné kolo

            4.miesto

            Hviezdoslavov Kubín-2.kat.-- próza

            Školské kolo

            1.miesto

            Lucia  Ficeková

            5.A

            Hviezdoslavov Kubín-2.kat.- poézia

            Školské kolo

            3.miesto

            Aneta Horváthová

            5.A

            Hviezdoslavov Kubín-2.kat.- poézia

            Školské kolo

            1.miesto

            Hviezdoslavov Kubín-2.kat.- poézia

            Okresné kolo

            13.miesto

            Ján Janíček

            6.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            1.miesto

            Pytagoriáda

            Okresné kolo

            2.miesto

            Školák 6

            Celoslovenské

            91,19  % úspešnosť

            Michal  Dovičin

            6.A

            Školák 6

            Celoslovenské

            81,08 % úspešnosť

            Amy Beriacová

            6.A

            Hviezdoslavov Kubín-2.kat.- poézia

            Školské kolo

            2.miesto

            Barbora  Rosinová

            6.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            3.miesto

            Hugo Bersihand

            6.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            2.miesto

            Olympiáda z anglického jazyka- kat. C

            Krajské  kolo

            2.miesto

            Hviezdoslavov Kubín-2.kat.- poézia

            Školské kolo

            3.miesto

            Matematická  olympiáda

            Okresné  kolo

            7.miesto

            Damián  Rebro

            6.A

            Školák 6

            Celoslovenské

            62,5 % úspešnosť

            Tomáš Moško

            7.A

            Olympiáda z anglického jazyka

            Školské kolo

            2.miesto

            Dejepisná olympiáda- kat. E

            Školské kolo

            2.miesto

            Dejepisná olympiáda- kat. E

            Okresné kolo

            8.miesto

            Maximilián  Bušík

            7.A

            Dejepisná olympiáda- kat. E

            Školské kolo

            3.miesto

            Samuel Horváth

            7.A

            Olympiáda z anglického jazyka 

            Školské kolo

            1.miesto

            Olympiáda z anglického jazyka 

            Okresné kolo

            5.miesto

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            1.miesto

            Pytagoriáda

            Okresné kolo

            6.miesto

            Katarína Rudincová

            7.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            2.miesto

            Pytagoriáda

            Okresné kolo

            3.miesto

            Dejepisná olympiáda- kat. E

            Školské kolo

            1.miesto

            Dejepisná olympiáda- kat. E

            Okresné kolo

            2.miesto

            Dejepisná olympiáda- kat. E

            Krajské  kolo

            úspešná riešiteľka

            Geografická  olympiáda

            Okresné kolo

            4.miesto

            Kristína Šedivá

            7.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            3.miesto

            Lukáš Vozár

            7.A

            iBobor

            Celoslovenské

            95 % úspešnosť

            Benjamín 7

            Celoslovenské

            51,07 % úspešnosť

            Adam Janík

            8.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            2.miesto

            Pytagoriáda

            Okresné kolo

            7.miesto

            Benjamín  8

            Celoslovenské

            58,07  % úspešnosť

            Martin Janíček

            8.A

            Pytagoriáda

            Školské kolo

            2.miesto

            Pytagoriáda

            Okresné kolo

            2.miesto

            Geografická  olympiáda

            Okresné kolo

            8.miesto

            Fyzikálna  olympiáda

            Okresné kolo

            1.miesto

            Hviezdoslavov Kubín-3.kat.-- poézia

            Školské kolo

            1.miesto

            Hviezdoslavov Kubín-3.kat.-- poézia

            Okresné kolo

            1.miesto

            Matematická  olympiáda

            Okresné kolo

            4.miesto

            Nina Bučková

            8.A

            Hviezdoslavov Kubín-3.kat.-- próza

            Školské kolo

            1.miesto

            Marek Vozár

            9.A

            IQ  olympiáda

            Celoslovenské

            91 % úspešnosť

            Daniel Moško

            9.A

            Kadet  9

            Celoslovenské

            84,02 % úspešnosť

            Jakub Fedor

            9.A

            Matematická olympiáda

            Školské kolo

            úspešný riešiteľ

            Matematická olympiáda

            Okresné kolo

            9.miesto

            Dejepisná olympiáda- kat. C

            Školské kolo

            3.miesto

            Chemická  olympiáda

            Školské kolo

            1.miesto

            Chemická  olympiáda

            Okresné kolo

            11.miesto

            Chemická  olympiáda

            Krajské kolo

            24.mesto

            Kadet  9

            Celoslovenské

            71,14 % úspešnosť

            Adam Gerschdorf

            9.A

            Olympiáda z anglického jazyka

            Školské kolo

            1.miesto

            Olympiáda z anglického jazyka 

            Okresné kolo

            5.miesto

            Matematická olympiáda

            Školské kolo

            úspešný riešiteľ

            Dejepisná olympiáda- kat. C

            Školské kolo

            2.miesto

            Dejepisná olympiáda- kat. C

            Okresné kolo

            11.miesto

            Chemická  olympiáda

            Školské kolo

            5.miesto

            Chemická  olympiáda

            Okresné kolo

            13.miesto

            Jazykový  kvet

            Okresné kolo

            1.miesto

            Lucia  Belásová

            9.A

            Olympiáda z anglického jazyka

            Školské kolo

            2.miesto

            Jozef Miko

            9.A

            Naša  Žilinská diecéza

            Okresné kolo

            úspešná

            Lucia Babčanová

            9.A

            Olympiáda z anglického jazyka

            Školské kolo

            3.miesto

            Terézia  Bašová

            9.A

            Chemická  olympiáda

            Školské kolo

            3.miesto

            Chemická  olympiáda

            Okresné kolo

            14.miesto

            Šimon  Šalamún

            9.A

            Kadet  9

            Celoslovenské

            60,88 % úspešnosť

            Juraj Šedivý

            9.A

            Matematická olympiáda

            Školské kolo

            úspešný riešiteľ

            Matematická olympiáda

            Okresné kolo

            7.miesto

            Chemická  olympiáda

            Školské kolo

            4.miesto

            Mária Sofia Pagáčová

            9.A

            Chemická  olympiáda

            Školské kolo

            1.miesto

            Sáša Kutejová

            9.A

            Dejepisná olympiáda- kat. C

            Školské kolo

            1.miesto

            Dejepisná olympiáda- kat. C

            Okresné kolo

            7.miesto

             

             

            NAŠI NAJÚSPEŠNEJŠÍ ŽIACI ZA ŠKOLSKÝ ROK 2019/2020

            Súťažiaci

            Trieda

            Súťaž

            Kolo

            Umiestnenie

            Ján Krump

            1.A

            Klokanko 1

            Medzinárodná súťaž

            100 % úspešnosť

            Viktória Mišúnová

            1.A

            Klokanko 1

            Medzinárodná súťaž

            100 % úspešnosť

            Michal Hladký

            1.A

            Klokanko 1

            Medzinárodná súťaž

            90 % úspešnosť

            Samuel Ištok

            2.A

            Klokanko 2

            Medzinárodná súťaž

            100 % úspešnosť

            Adam Krajčovič

            2.A

            Majstrovstvá SR v behu cez prekážky na 60 m

            Celoslovenská

            3.miesto

            Michal Krump

            2.A

            Klokanko 2

            Medzinárodná súťaž

            100 % úspešnosť

            Sára Šalámúnová

            2.A

            Klokanko 2

            Medzinárodná súťaž

            100 % úspešnosť

            Klára Muráriková

            2.A

            Klokanko 2

            Medzinárodná súťaž

            100 % úspešnosť

            Nela Vidová

            2.A

            Klokanko 2

            Medzinárodná súťaž

            95,6 % úspešnosť

            Alžbeta Macková

            2.A

            Klokanko 2

            Medzinárodná súťaž

            95,6 % úspešnosť

            Dorota Mária Dutková

            2.A

            Klokanko 2

            Medzinárodná súťaž

            95,6 % úspešnosť

            Paulína Tulkisová

            2.A

            Klokanko 2

            Medzinárodná súťaž

            90 % úspešnosť

            Roman  Vanko

            3.A

            Klokanko 3

            Medzinárodná súťaž

            100 % úspešnosť

            Daniel Pekara

            3.A

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Tomáš Smatana

            3.A

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Jakub Kubirita

            3.A

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Soizic Besihand

            3.A

            Klokanko 3

            Medzinárodná súťaž

            93,3 % úspešnosť

            Gabrel Kuťka

            3.A

            Klokanko 3

            Medzinárodná súťaž

            53,3 % úspešnosť

            David Bušík

            4.A

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Sára Kuťková

            4.A

            Klokanko 4

            Medzinárodná súťaž

            100 % úspešnosť

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Šarlota Gašparíková

            4.A

            Klokanko 4

            Medzinárodná súťaž

            72,2 % úspešnosť

            Šimon Škrabko

            4.A

            Klokanko 4

            Medzinárodná súťaž

            71,1 % úspešnosť

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Aneta Horváthová

            4.A

            Hviezdoslavov Kubín

            Okresné kolo

            Nekonalo sa

            Ján Janíček

            5.A

            Maks

            Celoslovenská súťaž

            1.-6.miesto

            Klokan 5

            Medzinárodná súťaž

            80 % úspešnosť

            Matej Jurašík

            5.A

            Maks

            Celoslovenská súťaž

            1.-6.miesto

            Matematická olympiáda

            Okresné kolo

            14.miesto

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Amy Beriacová

            5.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            1.miesto

             Damián Rebro

            5.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            2.miesto

            Maks

            Celoslovenská súťaž

            75.miesto

            Klokan 5

            Medzinárodná súťaž

            68,3 % úspešnosť

            Michal Dovičin

            5.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            3.miesto

               

            Maks

            Celoslovenská súťaž

            1.-6.miesto

            Samuel Pivko

            5.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Martin Babčan

            5.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Tadeáš Karas

            5.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Gabika Pagáčová

            5.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Amy Beriacová

            5.A

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Hugo Bersihand

            5.A

            Matematická olympiáda

            Okresné kolo

            8.miesto

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Viera Jurašíková

            6.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Tomáš Moško

            6.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Klokan 6

            Medzinárodná súťaž

            70,8  % úspešnosť

            David Šesták

            6.A

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Damián Černaj

            6.A

            Klokan 6

            Medzinárodná súťaž

            67,5  % úspešnosť

            Samuel Horváth

            6.A

            Klokan 6

            Medzinárodná súťaž

            68,3  % úspešnosť

            Katarína Rudincová

            6.A

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Kristína Šedivá

            6.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

             Peter Gašparík

            6.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            3.miesto

            Lukáš Vozár

            6.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            2.miesto

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Adam Janík

            7.A

            Olympiáda z ANJ

            Okresné kolo

            6.miesto

            i-BOBOR

            celoslovenské

            1.miesto

            Klokan 7

            Medzinárodná súťaž

            91,7  % úspešnosť

            Olympiáda z NEJ

            Okresné kolo

            Úspešný riešiteľ

            Martin Janíček

            7.A

            Maks

            Celoslovenská súťaž

            7.miesto

            Olympiáda z GEO

            Okresné kolo

            13.miesto

            Klokan 7

            Medzinárodná súťaž

            87,5  % úspešnosť

            Olympiáda z NEJ

            Okresné kolo

            Úspešný riešiteľ

            Martin Ondrášek

            7.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

               

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Tomáš Vido

            7.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Nina Bučková

            7.A

            Maks

            Celoslovenská súťaž

            24.miesto

            Simona Tulkisová

            7.A

            Maks

            Celoslovenská súťaž

            24.miesto

            Marek Vozár

            8.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            1.miesto

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Jakub Fedor

            8.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Olympiáda z NEJ

            Okresné kolo

            Úspešný riešiteľ

            Adam Gerschdorf

            8.A

            Olympiáda z ANJ

            Okresné kolo

            5.miesto

            Klokan 8

            Medzinárodná súťaž

            62,5  % úspešnosť

            Olympiáda z NEJ

            Okresné kolo

            Úspešný riešiteľ

            Sabína Chovancová

            8.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Jozef Miko

            8.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Technická olympiáda

            Okresné kolo

            7.miesto

            Daniel Moško

            8.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Klokan 8

            Medzinárodná súťaž

            88,3  % úspešnosť

            Šimon Šalamún

            8.A

            Pytagoríada

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Lucia Babčanová

            8.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Štefan Janoško

            8.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Stela Surovčíková

            8.A

            Olympiáda z NEJ

            Okresné kolo

            Úspešná  riešiteľka

            Matej Janoško

            9.A

            Chemická olympiáda

            Školské kolo

            Úspešný riešiteľ

            Juraj Šedivý

            8.A

            Cezpoľný beh žiakov

            Okresné kolo

            Úspešný športovec

            Technická olympiáda

            Okresné kolo

            7.miesto

            Michal Križák

            8.A

            Cezpoľný beh žiakov

            Okresné kolo

            Úspešný športovec

            Mária Sofia Pagáčová

            8.A

            Cezpoľný beh žiačok

            Okresné kolo

            Úspešná športovkyňa

            Sáša Kutejová

            8.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            3.miesto

            Gabika Jamrichová

            9.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            2.miesto

            Nicollo. Maggiolo

            9.A

            Cezpoľný beh žiakov

            Okresné kolo

            Úspešný športovec

            Terézia Rosinová

            9.A

            Olympiáda z DEJ

            Okresné kolo

            8.miesto

            Matematická olympiáda

            Okresné kolo

            14.miesto

            Veronika Tulkisová

            9.A

            Olympiáda z DEJ

            Okresné kolo

            6.miesto

            Mária Špačková

            9.A

            Ping- pongový turnaj žiačok

            Okresné kolo

            1.miesto

            Ping- pongový turnaj žiačok

            Krajské kolo

            3.miesto

            Monika Pagáčová

            9.A

            Cezpoľný beh žiačok

            Okresné kolo

            Úspešná športovkyňa

            NAŠI NAJÚSPEŠNEJŠÍ ŽIACI ZA ŠKOLSKÝ ROK 2018/2019

            Súťažiaci

            Trieda

            Súťaž

            Kolo

            Umiestnenie

            Miroslav Belás

            1.A

            Klokanko 1

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 6% najlepších

            Správne dievča, správny chlapec

             

            Cena poroty

            Michal Krump

            1.A

            Klokanko 1

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 6% najlepších

            Klára Muráriková

            1.A

            Správne dievča, správny chlapec

             

            2.miesto

            Nela Vidová

            1.A

            Klokanko 1

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 21% najlepších

            Agáta Jurašíková

            2.A

            Maksík

            Celoslovenská súťaž

            Najmúdrejší Maksík

            Žofia Jurašíková

            2.A

            Maksík

            Celoslovenská súťaž

            Najmúdrejší Maksík

            Jakub Kubirita

            2.A

            všetkovedko

            Celoslovenské kolo

            24.miesto

            Klokanko

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 4% najlepších

            Daniel Pekara

            2.A

            Klokanko 2

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 3% najlepších

            Tomáš Smatana

            2.A

            Klokanko 2

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 15% najlepších

            Aneta Horváthová

            3.A

            Hviezdoslavov Kubín

            Okresné kolo

            2. miesto

            Sára Kuťková

            3.A

            Klokanko 3

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 26% najlepších

            Eliana Šerá

            3.A

            Šaliansky Maťko

            Okresné kolo

            2.miesto

            Ján Janíček

            4.A

            Maksík

            Celoslovenská súťaž

            Najmúdrejší Maksík

            Maximus Bušík

            5.A

            Klokan 5

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 13% najlepších

            Jasmína Kudlejová

            5.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Klokan 5

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 11% najlepších

            Tomáš Moško

            5.A

            Maks - matematická súťaž

            Celoslovenská súťaž

            214. - 221. miesto

            Katarína Rudincová

            5.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Geografická olympiáda

            Okresné kolo

            2.miesto

            Klokan 5

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 26% najlepších

            Kristína Slobodová

            5.A

            Včely, včielky, včeličky - výtvarná súťaž

            Okresné kolo

            3.miesto

            Kristína Šedivá

            5.A

            Atletická olympiáda

            Skok do diaľky

            3.miesto

            David Šesták

            5.A

            Expert geniality show

            celoslovenské

            Celkové poradie 146. miesto

            Lukáš Vozár

            5.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Expert geniality show

            celoslovenské

            Téma Ako funguje svet - 57.miesto

            Martin Janíček

            6.A

            Šaliansky Maťko

            Okresné kolo

            2.miesto

            Klokan 6

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 25% najlepších

            Adam Janík

            6.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Klokan 6

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 7% najlepších

            Expert geniality show

            celoslovenské

            Téma Do you speak English 76.miesto

            Maks - matematická súťaž

            Celoslovenská súťaž

            299. - 302. miesto

            Tomáš Vido

            6.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Jakub Fedor

            7.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Maks - matematická súťaž

            Celoslovenská súťaž

            353.miesto

            Adam Gerschdorf

            7.A

             Olympiáda z ANJ

            Okresné kolo

            5.miesto

            Michal Križák

            7.A

            Atletická olympiáda

            Skok do diaľky, beh na 600 m

            3.miesto

            Jozef Miko

            7.A

            Technická olympiáda

            Okresné kolo

            3.miesto

            Daniel Moško

            7.A

            Klokan 7

            Medzinárodná súťaž

            Medzi 20% najlepších

            Šimon Šalamún

            7.A

            Expert geniality show

            celoslovenské

            Celkové poradie 213.miesto

            Juraj Šedivý

            7.A

            COOL VOLLEY MIDI

            oblastné kolo volejbalu

            2.miesto

            Štefan Janoško

            8.A

            Expert geniality show

            celoslovenské

            Téma Tajomstvá prírody - 37.miesto

            Maks - matematická súťaž

            Celoslovenská súťaž

            242.miesto

            Jana Lukajková

            8.A

            Atletická olympiáda

            Skok do výšky

            3.miesto

            Monika Pagáčová

            8.A

            Atletická olympiáda

            Skok do výšky

            1.miesto

            Terézia Rosinová

            8.A

             Expert geniality show

            celoslovenské

            Celkové poradie 213.miesto

            Stela Surovčíková

            8.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Mária Anna Špačková

            8.A

            Hviezdoslavov Kubín

            Celoslovenské kolo

            3.miesto

            Simona Babčanová

            9.A

            Dejepisná súťaž

            Okresné kolo

            1.miesto

            Jana Mária Gabčová

            9.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            Olympiáda zo SJL

            Okresné kolo

            3.miesto

            Matematická olympiáda

            Okresné kolo

            Úspešný riešiteľ

            Maks - matematická súťaž

            Celoslovenská súťaž

            173. miesto

            Samuel Hrenák

            9.A

            COOL VOLLEY MIDI

            oblastné kolo volejbalu

            2.miesto

            Matej Janoško

            9.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ

            COOL VOLLEY MIDI

            oblastné kolo volejbalu

            2.miesto

            Maks - matematická súťaž

            Celoslovenská súťaž

            178. miesto

            Chemická olympiáda

            Okresné kolo

            Úspešný riešiteľ

            Barbora Juhaniaková

            9.A

            Dejepisná súťaž

            Okresné kolo

            1.miesto

            Samuel Kanderka

            9.A

            Olympiáda z ANJ

            Okresné kolo

            4.miesto

            Jakub Kováčik

            9.A

            Chemická olympiáda

            Okresné kolo

            Úspešný riešiteľ

            Adrián Putala

            9.A

            i-BOBOR

            celoslovenské

            Úspešný riešiteľ