• Štartovacie balíčky pre prvákov

• Štartovacie balíčky budú čakať na laviciach aj prváčikov zo škôl Základnej školy s materskou školou sv. Margity v Púchove.
               Táto škola nie sú v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Púchov, no aj pre tieto deti a rodičov smerovala pomoc v takejto forme, ktorá veríme, že poteší.

• Slávnostné otvorenie školského roka

• Slávnostné otvorenie školského roka bude v pondelok 2.9. 2024 v kostole Všetkých svätých (farský kostol) v Púchove. Žiaci sa zhromaždia pred kostolom o 8.15 hod., spolu so svojou triedou a triednymi učiteľmi. Svätá omša začína o 8.30 hod., po ktorej nasleduje krátky program žiakov a príhovor pani riaditeľky. Prosíme rodičov prváčikov, aby si sadli s deťmi vpredu na lavičky v kostole. Po skončení žiaci jednotlivých ročníkov odchádzajú domov, s výnimkou prváčikov, ktorí spolu s rodičmi pôjdu do školy.

Školská jedáleň v ZŠ a ŠKD budú fungovať od 3.9. 2024 v tradičnom režime.

• Nový interiér schodiska školy

• Takto krásne nám schodisko školy vymaľovala pani učiteľka Mgr. Silvia Rebrová. Ďakujeme!

Vyberáme z  facebooku autorky: "Sú dve veci(samozrejme, nielen tie), na ktoré som teraz hrdá:
              V utorok NOCka zverejnila výsledky celoslovenského kola Výtvarného spektra- síce som nezískala priamo cenu, ale som medzi vystavujúcimi autormi. Takže šup - šup do Levíc kuknúť 😁.
              A druhá vec: stena v našej škole 😁, teda jej krajšia podoba. V auguste som si riadne mákla, pretože celý august som maľovala schodisko v škole. Bolo to prvýkrát, čo som sa realizovala takýmto spôsobom v maľbe. Bolo to náročné (aj fyzicky, aj psychicky 🙂), ale som šťastná, že s Božou pomocou som to zvládla a verím, že to povzbudí a poteší všetky deti."

• Na blahorečení Jána Havlíka nádherná skladba

• Na dnešnej veľkej slávnosti v Šaštíne, na blahorečení Jána Havlíka dňa 31.8. 2024,  odznela nádherná skladba Dávam Ti, Pane, skomponovaná našou pani učiteľkou a pani učiteľkou v ZUŠ v Púchove - Mgr. Máriou Jašurdovou, PhD. na text spisovateľa Daniela Heviera.

Nový blahoslavený je spojený s naším okolím, v komunistickom režime bol väznený a ošetrovaný vo väzenskej nemocnici v Ilave a je spojený aj s Púchovom, nakoľko s mnohými ďalšími, vrátane blahoslaveného Dona Titusa, pracoval na Priehrade mládeže.

• Straty a nálezy

Vážení rodičia, milí žiaci,

aktualizovali sme zoznam zabudnutých veci v našej škole.

Zoznam nájdených vecí uvidí žiak/rodič v module "Straty a nálezy" v mobilnej aplikácii v ľavom menu v časti "Iné" / najskôr treba rozkliknúť 3 rovné čiarky vľavo hore /.

Pripájame aj návod pre PC

STRATY_A_NaLEZY_-_PC_(1).docx

Prosím pozrite si dané  súbory  a poprípade svoje veci.

Tieto si môžete vyzdvihnúť prvý septembrový týždeň.

Tie čo sotanú budú vhodené  v septembri do Humanitárneho kontajnera na textil.

Ďakujeme za porozumenie

S  úctou