Novinky

          • Výborný výkon našich futbalistov

          • V utorok 26. mája 2026 sa vybraní žiaci našej školy zúčastnili turnaja CZŠ Žilinskej diecézy v malom futbale, ktorý organizovala Katolícka základná škola s materskou školou A. Bernoláka v Martine.

            6 tímov, žiaci 5. - 7. ročníka, odohralo niekoľko zápasov v modernom športovom areáli ŠPORTPARK Pltníky na umelej tráve. Naši chlapci a aj dievča obsadili v konečnom zúčtovaní 5. miesto, pričom za sebou nechali družstvo zo Skalitého. Predvedená hra nášho tímu bola plná bojovnosti, pekných akčných momentov a obrovského množstva strelených gólov!

            Naši reprezentanti boli vyžrebovaní do základnej A skupiny, kde ich čakali mimoriadne nároční súperi:

            ZŠ s MŠ sv.Margity Púchov - Katolícka spojená škola Rajec 3:8, naše góly: Jakub Ištok, Damián Domanický, Samuel Oláh

            KZŠ s MŠ Martin - ZŠ s MŠ sv.Margity Púchov 7:4, Ferko Kollár - 1 gól, hetrik - Samko Oláh

            Zápas o umiestnenie: ZŠ s MŠ sv.Margity Púchov - ZŠ A.Svorada a Benedikta Skalité 8:7, Jakub Ištok - 3 góly, Damián Domanický - 1 gól, Samko Oláh - 4 góly

            P. Ing. Ján Pobežal hru zhodnotil nasledovne:

            "Bol to absolútny infarktový zápas a gólová prestrelka turnaja!

            Po prvom polčase sme prehrávali 3:6 a zdalo sa byť rozhodnuté. Naši hráči však v druhom polčase predviedli neskutočný obrat.

            Vďaka streleckej chuti Jakuba Ištoka a neuveriteľným štyrom gólom Samuela Oláha sme v dramatickom závere otočili nepriaznivý stav a vybojovali zaslúžené víťazstvo!"

            Zostava: Viktória Kapráliková - brankárka, Samko Oláh - kapitán, Martin Virga ( všetci 7.A ),

            Jakub Babčan, Damián Domanický, Jakub Ištok ( všetci 6.A ), Ferko Kollár, Jurko Rudinec ( obaja 5.A ) a najmladší hráč turnaja Janko Pobežal zo 4.A.

            Všetkým našim reprezentantom srdečne blahoželáme k predvedenému výkonu.

            Ukázali ste obrovské srdce a bojovnosť.

            Ďakujeme za reprezentáciu školy!

          • TENISOVÝ VÝCVIK PRE PREDŠKOLÁKOV

          • Deti z triedy Anjelíčkov sa v uplynulých týždňoch zúčastnili tenisového výcviku v Športcentre, kde ich pod vedením odborného detského trénera čakal svet tenisu a športového pohybu.  Počas jednotlivých tréningových stretnutí sa deti oboznámili so základným tenisovým vybavením – tenisovou raketou, loptičkami i samotným kurtom. Tréner deti hravou formou učil správny úchop rakety, základný postoj hráča i jednoduché tenisové údery. Deti si precvičovali koordináciu pohybov, postreh a rýchlosť reakcií pri hre. Veľkú radosť im prinášali rôzne pohybové a súťažné aktivity, ktoré boli pre nich pripravené. 

            Sme veľmi radi, že deti mali možnosť spoznať tento druh športu, ktorý podporuje nielen pohybovú zdatnosť, ale aj vytrvalosť a disciplínu. 

          • Potulky Jánošíkovým krajom

          • Tri týždne po tom, čo sme navštívili najjužnejšiu časť Malej Fatry – Kľak, sme sa pozreli na jej severný koniec – Malý Rozsutec. Šli sme z Terchovej – Bieleho potoka cez úchvatné Jánošíkove diery plné lávok, rebríkov a vodopádov až do sedla Medzirozsutce. Pokochali sme sa pohľadmi na Malý a Veľký Rozsutec i kvitnúcu jarnú kvetenu. Boli sme už vo výške 1200 m.n.m. a  akurát kvitli prvosienky, no i fialovomodrý horcokvet clusiov alebo klinčeky. S pohľadom upretým na Malý Rozsutec sme ďalej stúpali až na vrchol. Opäť nám Pán doprial krásne počasie a tak sme si pozreli Západné Tatry, Choč i Nízke Tatry. Ako na dlani sme videli Veľký Rozsutec i Veľký Fatranský Kriváň. Na druhej strane sa vlnila Kysucká vrchovina i Oravská Magura. Ďalej tu už šlo iba z kopca. Pridali sme do kroku a stihli sme akurát úvodné buly nášho zápasu s Čechmi.

            Aj Dorotka sa pridáva:

            Po trojtýždňovej prestávke sme sa opäť mohli tešiť na túru. Boli sme už všelikde, no tentokrát sme sa vydali pozdraviť Jánošíka. Prešli sme cez jeho rodisko a pozreli Jánošíkove diery. Príroda je krásna a vodopády sú naozaj prírodné zázraky. Tak, po prechádzke po Jánošíkových dierach sme sa vydali na Malý Rozsutec. Strmšou cestou sme ešte nešli, no všetci sme to úspešne zvládli a prežili. Keď sme videli cestu, ktorou sme mali ísť až sme sa zhrozili, no potom sme zistili, že to až také nie je. Na vrchu sme si mohli užiť krásny výhľad.

          • Ocenenie nášho žiaka otcom biskupom

          • Dnes, otec biskup Tomáš Galis, ocenil žiakov katolíckych škôl Žilinskej diecézy, ktorí svojim prístupom ku štúdiu a svedectvom života viery, sú príkladom. Za našu školu ocenil Gabriela Kuťku z 9.A. Srdečne blahoželáme Gabrielovi a rodičom a tešíme sa s nimi z tohto vzácneho ocenenia.

             

             

            Gabriel je žiakom, ktorý si svojím prístupom k štúdiu i k ľuďom okolo seba zaslúži osobitné uznanie. V škole sa prejavuje ako zodpovedný, cieľavedomý a svedomitý mladý človek, ktorý pristupuje ku všetkým svojim povinnostiam s maximálnou vážnosťou a nasadením. Jeho študijné výsledky sú dlhodobo vynikajúce, čím je príkladom pre svojich spolužiakov a žiakov nižších ročníkov.

            Popri prospechu vyniká aj svojím ukážkovým správaním a úctivým vystupovaním. Ochotne pomáha druhým a aktívne sa zapája do života triedy i školy. Je spoľahlivý, skromný a priateľský, pričom si zachováva prirodzenú pokoru. Je to mladý človek pevný vo viere, ktorý sa nebojí svoje presvedčenie prejaviť v každodennom živote.

            Svoj talent ďalej rozvíja aj v oblasti umenia a športu. Venuje sa hre na husle, kde prejavuje cit pre hudbu a vytrvalosť v zdokonaľovaní sa. Zároveň sa aktívne venuje krasokorčuľovaniu, ktoré si vyžaduje disciplínu, odhodlanie a cieľavedomosť, dôkazom čoho sú skoré ranné tréningy pred vyučovaním.

            Vyššie uvedené kvality podčiarkuje aj Gabrielova reprezentácia školy na okresných kolách viacerých súťaží - 1.miesto v okrese v matematickej olympiáde a 1. miesto v dekanátnom kole Biblickej olympiády.

            Gabriel má 6 súrodencov a je nepochybne vzorom pre svojich rovesníkov a jeho osobnosť je hodná ocenenia. Jeho príklad všetkých povzbudzuje k tomu, aby sa usilovali o dobro, pravdu, krásu a zodpovedný prístup k životu.

          • 19. MÁJ - MEDZINÁRODNÝ DEŇ MLIEKA V MATERSKEJ ŠKOLE

          • Dňa 19. mája sme si v triede Anjeíčkov pripomenuli Medzinárodný deň mlieka. Celé dopoludnie sa nieslo v duchu poznávania a zážitkového učenia. Deti sa hravou formou dozvedeli veľa zaujímavostí o mlieku a mliečnych výrobkoch.  

            Spoločne sme sa rozprávali o tom, odkiaľ mlieko pochádza, kto nám ho dáva a prečo je pre naše zdravie dôležité. Deti pomenovávali rôzne mliečne výrobky, ktoré poznajú z domu aj zo škôlky. Veľkú radosť im priniesla ochutnávka syrov, jogurtov a ďalších mliečnych výrobkov.Počas tvorivých aktivít si deti vyrobili kravičky z papiera. Nechýbali ani mliečne hádanky, pri ktorých deti aktívne premýšľali a s nadšením hádali správne odpovede. Zaujímavým zážitkom bolo aj pozorovanie makety, na ktorej si deti mohli predstaviť, ako sa kedysi dojili kravičky. Deti si celé dopoludnie užili a získali nové poznatky o mlieku a  jeho význame.

          • PLAVECKÝ VÝCVIK DETÍ Z TRIEDY ANJELÍČKOV

          • Deti z triedy Anjelíčkov sa v uplynulých dňoch zúčastnili plaveckého výcviku na krytej plavárni. Počas celého týždňa mali možnosť postupne prekonať počiatočné obavy a získať nové zážitky i skúsenosti s vodou. Deťom sa  venovali milé pani trénerky, ktoré pripravili pre deti množstvo zábavných aktivít vo vode.

            Deti sa učili potápať, hľadať rôzne pomôcky pod vodou a pomocou plaveckých pomôcok si osvojovali základy splývania i pohybu vo vode. Pri týchto aktivitách  si mohli vyskúšať svoju šikovnosť a odvahu.

            Celý týždeň boli naše deti z plávania nadšené, na každý deň sa veľmi tešili a všetky aktivity si naplno užili. Okrem nových plaveckých zručností si precvičili aj disciplínu, ktorá je pri plávaní veľmi dôležitá. Sme radi, že si deti odniesli krásne zážitky, radosť z pohybu a pozitívny vzťah k športu.

          • BESIEDKA KU DŇU MATIEK V TRIEDE ANJELÍČKOV

          • V dnešné popoludnie sa v našej materskej škole, v triede Anjelíčkov, konala milá besiedka pri príležitosti Dňa matiek. Deti si pre svoje mamičky s veľkou radosťou pripravili krátky program plný básničiek, piesní a veselých tančekov. S úsmevom na tvári a malým očakávaním predviedli všetko, čo sa naučili. Po vystúpení si mamičky mohli pozrieť aj galériu portrétov, ktoré namaľovali deti. Úlohou každej mamičky bolo nájsť medzi obrázkami samú seba, čo prinieslo veľa úsmevných a milých chvíľ. V závere besiedky deti odovzdali svojim mamičkám vlastnoručne pripravené darčeky vyrobené s láskou.

            Ďakujeme všetkým mamičkám za účasť a spoločne strávené krásne popoludnie.

             

          • MODLITBOVÝ DEŇ DETÍ

          • 13. mája 1917 sa vo Fatime zjavila Panna Mária trom pastierikom a povedala: "Modlite sa každý deň ruženec, aby ste získali mier a pokoj vo svete." Na jej výzvu sme odpovedali aj tento rok zapojením sa do Modlitbového dňa detí a mládeže pod záštitou KBS. Počas celého vyučovania sme postupne po triedach vytvorili silnú ružencovú modlitbovú reťaz.

          • TURNAJ O pohár Žofie Bosniakovej vo vybíjanej dievčat

          • V stredu 6.5.2026 naše žiačky reprezentovali školu na tradičnom turnaji vo vybíjanej dievčat 7., 8. a 9. ročníka v telocvični  ZŠ s MŠ v Tepličke nad Váhom.

            I keď sme sa poctivo pripravovali na športovom krúžku, na popredné umiestnenie sme nedosiahli.

            Zostava:

            Viktória Beranová, Vanesa Šutriepková, Kristína Vozárová, Viktória Mišúnová, Viktória Kapráliková, Sofia Kamenická, Henrieta Černajová, Emma Vojtasová

            a mladšie žiačky - Laura Lukajková, Kristína Šedivá zo 6.A a Lenka Janošková, Laura Pobežalová a Kvetka  Černajová z 5.A triedy.

            Srdečná vďaka za reprezentáciu školy 

          • ​❤️ Červený utorok a Mesiac lásky v plnom prúde!

          • ​Milí žiaci, kolegovia a rodičia,

            „Červený utorok“ zaplavil našu školu farbou priateľstva a srdečnosti! Bolo úžasné sledovať, ako sa žiaci aj učitelia spojili a spoločným outfitom vytvorili atmosféru, v ktorej bolo skutočne cítiť radosť a spolupatričnosť. Veľká vďaka všetkým, ktorí sa zapojili!

            ​Naše aktivity v duchu „malej cesty“ svätej Terezky však pokračujú:

            • ​📩 Pošta lásky: Schránky sa utešene plnia milými slovami a povzbudeniami. Ak ste ešte nenapísali svoj odkaz, stále máte čas potešiť niekoho blízkeho.
            • ​🧱 Múr odpustenia: Teší nás, že mnohí z vás nabrali odvahu urobiť prvý krok. Pribúda na ňom čoraz viac úprimných ospravedlnení a slov odpustenia, čím spoločne búrame hradby a vytvárame pokojnejšie prostredie pre nás všetkých.

            ​Pokračujme v týchto malých skutkoch lásky aj v ďalších dňoch. Láska a dobro sa šíria len vtedy, ak ich podávame ďalej!

            Váš Školský parlament

          • Prehadzovaná trojíc MIX

          • V utorok 12. 5. 2026 sme v Domaniži odohrali štyri zápasy prípravnej volejbalovej hry - prehadzovanej trojíc MIX. Je to súťaž koedukovaných družstiev žiakov 1. stupňa, t.z. zmiešaných, vždy hrá aspoň 1 dievča.

            Biba Hrenáková a Peťka Rosinová:

            „Cestovali sme vlakom do Považskej Bystrice, potom autobusom do Domaniže. Privítali nás v krásnej telocvični, kde sme sa rozcvičili, rozohrali a hneď nastúpili na prvý zápas proti ZŠ Nemocničná Považská Bystrica. Bol to vyrovnaný zápas, ale urobili sme niekoľko chýb, niekedy zbytočne stratili loptu.“

            ZŠ Domaniža hrala v domácom prostredí, kde spolužiakov prišli podporiť nadšení kamaráti. Atmosféra bola vynikajúca.

            „Hoci sme nevyhrali, ale aj tak sme si to užili,“ dodala Peťka.

            Janko Pobežal - kapitán, Milan Kamenický, Alex Vojtas, Peťka Rosinová - 4.A

            Matúško Macko a Biba Hrenáková - 3.A

            Veľká vďaka za vzornú reprezentáciu školy.

          • Okresné kolo súťaže Slávik Slovenska 2026

          • Naše žiačky Jarmila Vavríková (3.A) a Laura Bušíková (4.A) sa zúčastnili okresného kola speváckej súťaže Slávik Slovenska, ktorá sa konala v priestoroch ZUŠ Púchov, kde reprezentovali našu školu v prvej a druhej kategórii. Každá predviedla dve piesne, z toho jednu s hudobným sprievodom.
            Aj napriek tomu, že sa im nepodarilo umiestniť na popredných priečkach, podali veľmi pekné výkony a svoju reprezentáciu zvládli so cťou. Konkurencia bola tento rok veľmi silná, a preto si ich odvaha, snaha a poctivá príprava zaslúžia veľkú pochvalu.
            Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu školy a prajeme im veľa úspechov i radosti zo spevu.
          • MÁJ - MESIAC VENOVANÝ PANNE MÁRIÍ V MŠ

          • V materskej škole na hodinách náboženstva - počas mesiaca máj, ktorý je venovaný Panne Márií, jej dávame kvety, spievame jej piesne a modlíme sa k nej, lebo je našou nebeskou mamou. 

          • Školská atletika chlapcov a dievčat ZŠ - družstvá aj jednotlivci

          • V tomto školskom roku sme do okresného kola nominovali iba chlapcov, ktorí dosahovali v jednotlivých atletických disciplínach na hodinách TSV výborné výsledky.

            OK sa konalo v areáli ZŠ Gorazdova 7. mája 2026 a zapojilo sa doň 12 ZŠ okresu Púchov. Okrem bežeckých disciplín - 60m, 300m, 800m a štafety 4x60m, žiaci bojovali o umiestnenie aj v skoku do diaľky a skoku do výšky, v hode vortexom a vo vrhu guľou.

            So svojimi výkonmi boli niektorí chlapci viac, iní menej spokojní, no i tak im patrí naša vďaka za výbornú reprezentáciu školy.

            Filip Halaška, Benjamín Pagáč, Roman Vanko, Gabriel Kuťka, Tomáš Kysucký, Tomáš Smatana - 9.A,

            Adam Krajčovič, Jeremiáš Hausner - 8.A,

            Michal Hladký, Dominik Rosina - 7.A

          • Vynikajúce výsledky našich deviatakov v národnom testovaní

          • Deviataci našej školy dosiahli vynikajúce výsledky v národnom testovaní deviatakov. Z MAT oproti premieru Slovenska mali o 17,8% viac a zo SJL o 13,9% viac. Žiakov vynikajúco z matematiky pripravila Mgr. Veronika Pobežalová a zo slovenského jazyka a literatúry Mgr. Mária Virgová, PhD. Všetkým ďakujeme!

          • Ľudové príslovia, porekadlá a hádanky očami detí púchovského regiónu

          • Deti 1.- 4.ročníka sa v pondelok tešili z krásnej knihy - Ľudové príslovia, porekadlá a hádanky očami detí púchovského regiónu, ktorú dostalo každé dieťa, ktoré sa ilustrátorsky podieľalo na jej tvorbe. Prostredníctvom svojich výtvarných prác, spolu aj s deťmi iných škôl, tak originálne zobrazili význam a posolstvo porekadiel a prísloví. Autorom publikácie je Mgr. Marián Mišún a editorom Ing. Ján Pobežal.

          • Nezabudnuteľný zážitok – Kľak a Kľacký vodopád

          • V sobotu 2. mája sme sa vydali na najnáročnejšiu túru, akú sme zatiaľ na turistickom krúžku mali. Išli sme z Fačkovského sedla na Kľak, odskočili si pozrieť Kľacký vodopád a krásny deň sme zavŕšili v reštaurácii na Fačkovskom sedle. Prešli sme 11,5 km, no celkové prevýšenie 850 m dalo zabrať.

            Kľak je impozantný vrchol, ale známy je najmä svojimi neopakovateľnými výhľadmi. Pán nám doprial krásne slnečné počasie bez obláčika, tak sme si to naplno vychutnávali. Videli sme Martinské hole a za nimi vykúkajúci Veľký Fatranský Kriváň a Chleb, ďalej na východ Choč i zasnežené Západné Tatry, dokonca i majestátny tatranský Kriváň a Nízke Tatry od Ďumbiera až po Prašivú. Pred nimi bola Veľká Fatra a Zniev. Aj Poľanu bolo vidno. Ako sa náš pohľad stáčal na juh, ukazovali sa Kremnické vrchy, Vtáčnik a Tríbeč, ďalej Inovec, Veľká Javorina v Bielych Karpatoch. Pred ňou bol Strážov a vedľa nám už dobre známa Ostrá Malenica. Za ňou Vršatec a to sme pohľadom už pri Javorníkoch. Pred nimi Malý a Veľký Manín a Súľovské skaly. Kruh sa uzatvára Kysuckými Beskydmi. Je toho veľa, no nedalo mi to všetko nevymenovať (-:

            Na Kľacký vodopád sme si museli zostúpiť 300 výškových metrov – a potom naspäť vystúpiť. Aj keď v ňom veľa vody nebolo, nakoľko táto jar je extrémne suchá, predsa len sme si ho užili. Celkovou výškou 30m je to piaty najvyšší vodopád Slovenska.

            Dorotka svoje zážitky opisuje takto:

            Opäť výzva! Všetci sú pozvaní, všetci sú vítaní! Áno, všetci, ktorí mohli a všetci, ktorým sa chcelo. Spočiatku bolo niektorým zle, ale všetci sme to rozchodili. Cesta bola raz strmá, inokedy strmšia, no nevieme určiť, kedy bola najstrmšia. Takto si precvičíme slovenčinu. Výhľad bol nádherný a ako povedal pán učiteľ: „Je odtiaľto vidieť polovicu Slovenska“. A ako povedala jedna žiačka: „Pokiaľ to prehnáme je odtiaľto vidieť všetko, pokiaľ to však neprehnáme je odtiaľto vidieť všetko - okrem našej školy.“ Skutočne to bolo super. Keď sme sa však vydali pozrieť sa na vodopád bolo to už o niečo ťažšie. Bola to skutočná výzva. Cesta naspäť bola rovnako strmá, strmšia a najstrmšia, no všetci sme ju úspešne prežili.

          • BEH OSLOBODENIA OBCE LEDNICKÉ ROVNE

          • V historickom parku v Lednických Rovniach si naše deti opäť zmerali sily so svojimi rovesníkmi. Svojimi výkonmi ukázali, že vedia zabojovať o popredné umiestnenie.

            Všetkým zúčastneným patrí vďaka za vynikajúcu reprezentáciu školy.

            V kategórii najmladšie žiačky si strieborný pohár „vybehala“ Sárka Loduhová z II.A triedy a v kategórii najmladších žiakov taktiež na 2. mieste skončil Jakub Bušík z II.A triedy.

            A na najvyšší stupienok víťazov vystúpila naša pani učiteľka Lucka Siváková v kategórii žien.

            Veľká gratulácia!

          • Školské kolo súťaže Slávik Slovenska

          • „Spev je reč srdca národa.“ (Zoltán Kodály)

            Aj v našej škole zneli krásne tóny slovenských ľudových piesní. Konalo sa totiž školské kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska.Mladí speváci ukázali svoj talent a zároveň potvrdili, že vzťah k folklóru a slovenským tradíciám je medzi žiakmi stále živý. Nechýbala radosť zo spevu, ale ani tréma, ktorú však všetci súťažiaci zvládli s obdivuhodnou odvahou a porota to teda nemala vôbec jednoduché.Súťaž prebiehala v troch kategóriách a tu sú výsledky najúspešnejších:

            I. kategória

            1. miesto: Jarmila Vavríková (3.A), Eliška Metelková (3.A)

            2. miesto: Nikola Klobučníková (2.A)

            3. miesto: Kristína Crkoňová (1.A)

            II. kategória

            1. miesto: Laura Bušíková (4.A)

            2. a 3. miesto: neudelené

            III. kategória

            1. miesto: neudelené

            2. miesto: Dorota Mária Dutková

            3. miesto: neudelné

            Všetkým súťažiacim ďakujeme za krásny umelecký zážitok a ochotu vystúpiť. Výhercom srdečne blahoželáme a Jarmilke s Laurou držíme palce pri reprezentácii našej školy v okresnom kole súťaže.

          • Ostrá Malenica – opäť na Mojtíne

          • Damián nás napočítal 34, ktorí sme sa vydali v sobotu 25.4. popoludní z Mojtína na Ostrú Malenicu – špicatý dolomitový vrch, ktorý svojou výškou (909 m.n.m.) nemá v okolí konkurenciu.

            Bola to taká malá biologická exkurzia – cestou sme pozorovali posun vo vývoji jarnej vegetácie. Pri Mojtíne (650 m.n.m.) kvitli prvosienky a buky boli olistené, na Malenici (909 m.n.m.) prvosienky mali iba lístky a buky vôbec nepučali. A to bol cieľ, stihnúť to pred pučaním stromov, aby sme mali pekné výhľady. Videli sme Podskalský Roháč, Považskú Bystricu aj s hradom a trošku aj Púchov. Pohľadom na Mojtín či Klapy sme sa vrátili k minulým výletom a zábery na Kľak už predznamenávajú náš ďalší výlet. Vidíme sa o týždeň, priatelia (-:

            A samozrejme, niečo pridáva aj Dorotka:

            Veľké dobrodružstvá pokračujú a tentokrát sa pridali aj noví členovia. Niektoré časti boli strmšie, niektoré ľahké, ale všetky krásne. Cestu naspäť sme sa necielene rozdelili do skupiniek, no to nám neprekážalo zabaviť sa. Spolu sme poobdivovali stromy, prechádzali lesnými uličkami, prebrodili sa cez lístie (niektorí vykúpali v blate) a zasmiali sa. Na to, že sme boli viac – menej stále v lese je úspech aj to, že nás nezjedol medveď a nezaútočil na nás vlk. Našli sme si nových kamarátov, alebo aspoň spoznali nových ľudí. Príroda je naozaj miesto, kde si môže človek oddýchnuť.

          • Workshop Zrkadlo duše

          • V piatok 24.4. 2026 sa žiaci ôsmeho a deviateho ročníka zúčastnili workshopu, ktorý zorganizovalo Centrum voľného času. Workshop mal názov Zrkadlo duše a zameraný bol na spoznávanie seba samého, budovanie vzťahov s ostatnými a na zvládanie emócií. Žiaci mali priestor diskutovať, vyjadriť svoje názory, postrehy a zapojiť sa rôznych aktivít.

          • Deň Zeme v ŠKD

          •  

            Pri príležitosti Dňa Zeme sme sa v ŠKD s deťmi rozprávali o ochrane našej planéty a tvorivou aktivitou sme si pripomenuli, aké dôležité je starať sa o životné prostredie. Deti si uvedomili, že aj malými skutkami môžeme pomôcť našej Zemi zostať krásnym miestom pre všetkých. 

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou sv. Margity
      • riaditeľ ZŠ: 0911 242 336
        zástupca ZŠ: 0909 250 327
        Zástupkyňa MŠ: 0914 233 600
      • Námestie slobody 562/1
        020 01 Púchov
        Slovakia
      • 53246284
      • Stravovanie ekonómka (vyúčtovanie a platenie stravy ZŠ a MŠ): 0910 852 312

        Odhlasovanie stravy MŠ: 0910 852 310
    • Prihlásenie