Minulý týždeň sme sa na hodine BIO učili o bunke ako základnej stavebnej jednotke živých organizmov a zisťovali aké sú rozdiely medzi rastlinnou a živočíšnou bunkou.
A tento týždeň dievčatá zo 6.A - K.Kozová, E. Vojtasová, V. Kapráliková, Z.Janíková nás prekvapili a pripravili krásne vlastné modely týchto buniek a porozprávali nám o nich.
Sme radi, že nám pribudli nové pomôcky do našej učebne , ktoré boli zhotovené majstrovsky a na profesionálnej úrovni a poslúžia nám pri výučbe aj ďalšie roky.
Ďakujeme