• Katka Rudincová - ocenená otcom biskupom

• Slávnosť sa začala svätou omšou v katedrále Najsvätejšej Trojice, počas ktorej otec biskup Tomáš na príklade blahoslaveného Carla Acutisa priblížil mladým, ako môžu ďalej rozvíjať svoje talenty pre dobro iných.

Po svätej omši a spoločnom fotení sme sa presunuli do auly diecézneho centra, v ktorom prebehlo samotné oceňovanie žiakov cirkevných základných škôl Žilinskej diecézy.

Medzi ocenenými bola právom aj naša deviatačka Katka Rudincová. Dostala ocenenie za výborný prospech, reprezentáciu školy a svedectvo kresťanského života.

Blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalšom štúdiu na gymnáziu.

• Denný letný tábor

• Milí rodičia,

aj tento rok sme si pripravili pre vaše deti denný tábor ,,V krajine zázrakov", na ktorý všetkých srdečne pozývame. Tábor sa bude realizovať 10 - 14.7.2023 od 7:45 - 15:30.

Ak chcete deťom spestriť nezabudnuteľnými zážitkami letné prázdniny, neváhajte vyplniť prihlášku na náš letný tábor do 19. 6. 2023.

Prihlaska_na_primestsky_tabor_v__krajine_zazrakov_1.docx

Na všetkých sa veľmi tešíme.

• Matematický Klokan

• Aj tento školský rok sme sa zapojili do celoslovenskej súťaže Matematický klokan.

Z celkového počtu 70 000 žiakov Slovenska sa medzi 20% najúspešnejších zaradili aj naši žiaci.

Ján Pobežal 1.A

Renée Verona Pobežalová 3.A

Ester Kuťková 3.A

Zuzana Gurínová 4.A

Ján Láncoš 4.A

Dorotka Mária Dutková 5.A

Michal Krump 5.A

Sára Rebrová 5.A

Úspešným riešiteĺom gratulujeme a všetkým účasťníkom ďakujeme za zapojenie sa do súťaže a za výbornú reprezentáciu školy.